Hakkımızda

Üretim faaliyetinlerine 2001 yılında başlayan Türkmen Döşeme 2005 yılında Diva Mobilya markası adı altında Masko Mobilyacılar kentinde ilk mağazasını açmıştır. Mağazasında Avangard ve Modern olmak üzere sıradışı ve kaliteli ürünler bulundurmaktadır. Teşhirlerindeki bütün ürünler kendi imalatı olup; Koltuk Takımları, Yemek Odası Takımları, Yatak Odası Takımları ve Tv Ünitelerinde isteğe göre özel ölçü ve renk değişimi yapılmaktadır.
Bünyesinde iç mimar bulunmakta ve her türlü özel dekorasyon işleri 3 boyutlu çizimleri ile profesyonel bir çalışma ortamında yapmaktadır. Yurt dışına IRAK, İRAN ve LİBYA gibi ülkelere ihracatları bulunmaktadır. Kaliteden ödün vermeden müşterilerine en iyiyi sunmaya çalışan Diva Mobilya, önümüzdeki yıllara da aynı hizmet anlayışı ile merhaba diyor. Bir çok kurum ve kişi referansları bulunan Diva Mobilya; tasarımlarıyla en iyiyi sunma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Ayrıca MEB yani Masko Güvence Belgesi bulunmaktadır.
Yılların bilgi ve tecrübesinin birikimiyle, her geçen gün gelişen teknolojiyle üretimini, hizmetini ve vizyonunu küresel boyutlarda yenileyerek ve geliştirerek faaliyetlerini sürdürmektedir. Güvenilir, yenilikçi ve özgün çözümler geliştiren, pazarlayan, uygulayan ve destekleyen yapısı ile Türkiye'nin ve Dünyanın en büyük mobilya kentinde MASKO'da faaliyetlerini sürdürmeye devam edecektir.
Diva Mobilya ürünlerini tamamen kendisi imal eder ve seçeneklerini siz değerli müşterilerine sunar, Tecrübeli kadrosuyla müşteri ilişkilerini daima sıcak tutmayı hedefler. İlgilendiğiniz her hangi bir konuyla ilgili küçük de olsa bilgi almak için aradığınız takdirde, Diva Mobilya ailesinden tüm sorunlarınızla ilgilenecek ve sizi yönlendirebilecek bir müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.